Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Miró, Joan(1893-1983)

Litografi
105x166
Signert nede t.h.: Miro.

Nummerert nede t.v.: 27/75.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 65 000