Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi
105x166
Signert nede t.h.: Miro.

Nummerert nede t.v.: 27/75.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 65 000