Miró, Joan(1893-1983)
Litografi
105x166
Signert nede t.h.: Miro.
Nummerert nede t.v.: 27/75.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Litografi
105x166
Signert nede t.h.: Miro.
Nummerert nede t.v.: 27/75.
Vurdering
NOK 70 000–90 000