Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Vinter 1980

Akvarell på papir, lysmål
34x48
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -80

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering