Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Vinter 1980

Akvarell på papir, lysmål
34x48
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -80

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00