Schultz, Alexander(1901-1981)
Fjorden 1978
Akvarell på papir, lysmål
31x45
Signert og datert nede t.v.: A. Schultz -78
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Akvarell på papir, lysmål
31x45
Vurdering