Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Kvinneakt 1968

Akvarell, lysmål
74x52
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 1968.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00