Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Kvinneakt 1968

Akvarell, lysmål
74x52
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 1968.

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Vurdering