Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Skogslandskap

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000