Auksjon tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus

Olje på lerret
51x63
Signert nede t.h.: A. Schultz.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 6 500