Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus
Olje på lerret
51x63
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
51x63
Vurdering