Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Aftenlandskap fra Eggedal

Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig

Malt ca. 1900.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00