Olje på papir, oppklebet på lerret
22x35
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1848.
NOK 70 000–90 000
22x35
Akvarell, lysmål
28x50
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1891
Olje på lerret
81x91
Signert og datert nede t.h.: F D Böe. 1842.
Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1862
Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.v.: Balke 1840.
37x46
Signert og påtegnet nede t.h.: Dahl comp. Fearnley. cop.
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
90x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 99.
Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Chr Skredsvig
Olje på lerret
96x72
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Olje på lerret
70x100
Signert og datert nede t.v.: Boll. Dysseldorf 1855
Olje på lerret
60x100
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1903.
Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen Datert nede t.v.: 1902
Blandingsteknikk på papir
56x42
Signert og datert oppe t.h.: Th. Kittelsen. 07.
Olje på lerret
66x49
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Olje på lerret
66x53
Signert og datert nede t.v.: W. Holter 1882
Olje på lerret
43x31
Signert og datert nede t.h.: I. Ekenæs 85.
Olje på lerret
46x65
Signert nede t.h.: Axel Ender -
Olje på lerret
114x167
Olje på plate
71x61
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Osc W. Svinör. 83
Olje på lerret
41x65
Signert og datert nede t.h.: M Grönvold 1888
Akvarell på papir, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.
Olje på lerret
67x85
Signert, påtegnet og datert nede t.v.: A. Tidemand Chrania 1849
Olje på lerret
50x65
1886
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1886
Olje på lerret
46x68
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1870.
Olje på lerret
111x68
Signert nede t.v.: Chr. Skredsvig.
Olje på lerret
62x90
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 87.
Olje på lerret, oppklebet på plate
53x24
Signert nede t.h.: C Krohg
Pastell, lysmål
44x53
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på mahogniplate
83x62
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. Mai 1881.
Olje på lerret
27x42
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 16/7 1877.
Olje på lerret
54x94
Signert nede t.v.: Smith-Hald
Olje på lerret
38x63
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1881-
Olje på lerret
28x37
Signert og datert nede t.v.: B. Lund- 1846-
Olje på lerret
37x60
Signert og datert nede t.h.: I Schive Df. 76.
Olje på lerret
33x41
Olje på lerret
38x46
Olje på lerret
67x51
Signert nede t.v.: E Ulving.
Olje på lerret
61x77
Signert nede t.h.: E Ulving
Olje på lerret
57x86
Signert nede t.v.: Astrup
Fargetresnitt med håndkolorering på papir
19x25
Signert nede t.v.: N. Astrup
Olje på lerret
85x92
Signert nede t.h.: O Wold-Torne
Olje på lerret
35x41
Signert nede t.h.: Karsten
Olje på lerret
97x130
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1911.
Olje på lerret
64x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: EW 1928 (?)
Olje på mahogniplate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -30
Olje på plate
46x65
Signert og datert nede t.v.: P. Krohg 1926
Olje på lerret
66x80
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: RK
Olje på lerret
48x68
Signert nede t.h.: Krantz
Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 38
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på plate
70x50
Signert nede t.v.: Weidemann.
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49.
Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J. Rian
Olje på lerret
89x80
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 48
Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb -53
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 64
Akryl på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -70.
Akryl på lerret
80x60
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Olje på lerret
110x96
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -58
Collage på papir
75x56
Signert og datert nede t.h.: Jorn 68
Olje på lerret
55x45
Signert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen
Olje på plate
122x91
Signert nede t.h.: Ransve
Olje på lerret
50x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66