Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Gateparti med tre piker

Olje på lerret
96x72
Signert nede t.v.: Heyerdahl

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 400 000