Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Gateparti med tre piker
Olje på lerret
96x72
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000
Olje på lerret
96x72
Signert nede t.v.: Heyerdahl
Vurdering
NOK 500 000–700 000