Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To piker i interiør

Olje på plate
70x50
Signert nede t.v.: Weidemann.

Påtegnet på baksiden av platen: "Bergen 1943".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000