Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
To piker i interiør

Olje på plate
70x50
Signert nede t.v.: Weidemann.

Påtegnet på baksiden av platen: "Bergen 1943".

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00