To piker i interiør
Olje på plate
70x50
Signert nede t.v.: Weidemann.
Påtegnet på baksiden av platen: "Bergen 1943".
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på plate
70x50
Signert nede t.v.: Weidemann.
Vurdering
NOK 200 000–300 000