Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Metroen i Paris 1949

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 200 000