Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Schive, Jacob Oxholm(1847-1912)
Vinterlandskap med gårdsbruk og folkeliv 1876

Olje på lerret
37x60
Signert og datert nede t.h.: I Schive Df. 76.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000