Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Schive, Jacob Oxholm (1847-1912)
Vinterlandskap med gårdsbruk og folkeliv 1876

Olje på lerret
37x60
Signert og datert nede t.h.: I Schive Df. 76.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000