Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Lund, Bernt (1812-1885)
Fjordlandskap med folkeliv 1846

Olje på lerret
28x37
Signert og datert nede t.v.: B. Lund- 1846-

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering