Krohg, Christian(1852-1925)
Mannsportrett
Olje på lerret, oppklebet på plate
53x24
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
53x24
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering