Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Mannsportrett

Olje på lerret, oppklebet på plate
53x24
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000