Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Interiør fra Grini gård 1887

Olje på lerret
62x90
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 87.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000 000

Tilslag NOK 1 000 000