Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Den første blomst 1966

Olje på lerret
50x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Arne Lundervold Septem 66. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet: "Den første blomst. 1966. Weidemann".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 50 000