Ransve, Bjørn(1944-)
Sittende ape
Olje på plate
122x91
Signert nede t.h.: Ransve
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
122x91
Signert nede t.h.: Ransve
Vurdering