Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Ransve, Bjørn (1944-)
Sittende ape

Olje på plate
122x91
Signert nede t.h.: Ransve

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000