Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Vrengen, Tjøme

Olje på lerret
61x77
Signert nede t.h.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Vrengen Tjömö".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 54 000