Ulving, Even(1863-1952)
Fra Vrengen, Tjøme
Olje på lerret
61x77
Signert nede t.h.: E Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Vrengen Tjömö".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000