Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Vrengen, Tjøme

Olje på lerret
61x77
Signert nede t.h.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Vrengen Tjömö".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000