Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Lofoten

Olje på lerret
67x51
Signert nede t.v.: E Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000