Ulving, Even(1863-1952)
Fra Lofoten
Olje på lerret
67x51
Signert nede t.v.: E Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 74 000
Olje på lerret
67x51
Signert nede t.v.: E Ulving.
Vurdering