Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fra Slottsparken. Mai 1881

Olje på mahogniplate
83x62
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. Mai 1881.

Berg-Kragerø Museum 2007, kat.nr. 4, med tittel: "Fra Slottsparken. Mai 1881".

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 740 000