Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap med folkeliv, måneskinn 1867
Olje på lerret
27x42
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
27x42
Vurdering