Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap med folkeliv, måneskinn 1867

Olje på lerret
27x42
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000