Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Ibsen med fyrtårn

Litografi
28x38
Signert i platen nede t. h.: E. Munch

Sch. nr. 171 a. Fra 1897. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 30 000