Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Karikaturer

Litografi
21x33
Usignert

Sch.nr. 333. Fra 1908/09. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 14 500