Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Bondepike med sigd

Olje på lerret
66x49
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 150 000