Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Holter, Wilhelm (1842-1916)
Torghandel 1882

Olje på lerret
66x53
Signert og datert nede t.v.: W. Holter 1882

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000