Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Jorn, Asger (1914-1973)
Komposisjon 1968

Collage på papir
75x56
Signert og datert nede t.h.: Jorn 68

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 490 000