Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Fra "Døden i Venedig"
Olje på lerret
55x45
Signert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen
Malt i 1992. Datert på baksiden, på rammen: "-1992".
Galleri Wang 1992, kat.nr. 13, med tittel: "Døden i Venedig", avbildet i utstillingskatalogen s. 39 (upaginert).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000