Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)
Fra "Døden i Venedig"

Olje på lerret
55x45
Signert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen

Malt i 1992. Datert på baksiden, på rammen: "-1992".

UTSTILT:

Galleri Wang 1992, kat.nr. 13, med tittel: "Døden i Venedig", avbildet i utstillingskatalogen s. 39 (upaginert).

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000