Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Grønvold, Marcus (1845-1929)
Mann med øks ved en jig 1888

Olje på lerret
41x65
Signert og datert nede t.h.: M Grönvold 1888

En jig er en lettbåt til et skip. Kanskje har båten drevet i land på Lista eller Jæren og skal hugges opp.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000