Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Wergeland, Oscar (1844-1910)
Mann på brygge, Svinør 1883

Olje på plate
71x61
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Osc W. Svinör. 83

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000