Wergeland, Oscar(1844-1910)
Mann på brygge, Svinør 1883
Olje på plate
71x61
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Osc W. Svinör. 83
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
71x61
Vurdering