Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Bondegård i Bretagne, aften

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fritz Thaulow (Bondega)ard i Bretagne. Aften. Sign. 38x45.". Malt ca. 1901.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering