Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Morgenstemning utenfor Fredrikstad 1902

Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen Datert nede t.v.: 1902

Påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Morgenstemning udenfor Fredrikstad af Amaldus Nielsen".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000