Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Morgenstemning utenfor Fredrikstad 1902
Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen Datert nede t.v.: 1902
Påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Morgenstemning udenfor Fredrikstad af Amaldus Nielsen".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000