Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved de ytterste skjær 1903

Olje på lerret
60x100
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1903.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000