Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Norsk 1953

Olje på lerret
68x77
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb -53

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Kunstnernes Hus, Oslo 1953, kat.nr. 73, med tittel: "Norsk". Eight Painters from Norway, Washington, New York og Vancouver 1961-62.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000