Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode

Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000