Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk vinter

Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Malt ca. 1898.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 680 000