Thaulow, Frits(1847-1906)
Fransk vinter
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.
Malt ca. 1898.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 680 000
Olje på lerret
65x54
Malt ca. 1898.
Vurdering
NOK 400 000–600 000