Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk vinter

Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Malt ca. 1898.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 680 000