Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Kopi av J. C. Dahls "Fortundalen"

Olje på papir, oppklebet på lerret
37x46
Signert og påtegnet nede t.h.: Dahl comp. Fearnley. cop.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Fearnley". Antagelig malt i 1839.

UTSTILT:

Astrup Fearnley Museet, Oslo 1995, kat.nr 78 med tittel: "Kopi av J.C. Dahls "Fortundalen" (1838)".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000