Bergslien, Knud(1827-1908)
Stilleben 1848
Olje på papir, oppklebet på lerret
22x35
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1848.
Norges Jubilæumsutstilling 1914, ant. kat.nr. 33 under Den retrospektive Avdeling, med tittel: "Stilleben".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00