Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Bergslien, Knud (1827-1908)
Stilleben 1848

Olje på papir, oppklebet på lerret
22x35
Signert og datert nede t.h.: K Bergslien 1848.

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, ant. kat.nr. 33 under Den retrospektive Avdeling, med tittel: "Stilleben".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000