Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Sommerlandskap 1891
Akvarell, lysmål
28x50
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1891
Påtegnet på baksiden av platen: "Sommerlandshaft von Hans Gude".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000