Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Sommerlandskap 1891

Akvarell, lysmål
28x50
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1891

Påtegnet på baksiden av platen: "Sommerlandshaft von Hans Gude".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000