Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Sommerlandskap 1891

Akvarell, lysmål
28x50
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1891

Påtegnet på baksiden av platen: "Sommerlandshaft von Hans Gude".

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000