Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Stilleben med grønnsakskurv og fisk 1842

Olje på lerret
81x91
Signert og datert nede t.h.: F D Böe. 1842.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000