Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Stilleben med grønnsakskurv og fisk 1842

Olje på lerret
81x91
Signert og datert nede t.h.: F D Böe. 1842.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00