Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Gunnar Heiberg 1897

Litografi, lysmål
43x36
Signert og datert med blyant nede t. h.: E. Munch 97.

Sch.nr. 75. MM G 217. Fra 1896. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000