Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1956

Olje på plate
21x29
Dobbeltsignert og datert nede t.v.: Weidemann. -56

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000