Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Johansen, Svein (1946-)
Fra de mausoleiske marker

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Svein J.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Svein Johansen Fra, De mausoleiske marker" 1992".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 20 000