Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Finnmarksmor 1969

Serigrafi
48x29
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -69

Nummerert nede t.v.: 26/50. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Finnmarksmor", Hösten 1944.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000