Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Finnmarksmor 1969
Serigrafi
48x29
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -69
Nummerert nede t.v.: 26/50. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Finnmarksmor", Hösten 1944.
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000