Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Komposisjon med figurer 1969

Akvarell og collage på papir, oppklebet på plate
19x19
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1969

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000