Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Drøbaksundet 1923
Olje på lerret
111x160
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks Drøbak 1923
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
111x160
Vurdering
NOK 120 000–150 000