Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Drøbaksundet 1923

Olje på lerret
111x160
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks Drøbak 1923

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 120 000