Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Svarstad, Anders (1869-1943)
Vinterbilde fra Kampen

Olje på lerret
53x65
Signert nede t.h.: A. C. Svarstad

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 93 med tittel: "Vinterbilde fra Kampen".

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering