Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Hol, Dag (1951-)
Fjellandskap

Olje på plate
19x30
Signert nede t.h.: Dag Hol

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering