Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Hol, Dag(1951-)
Fjellandskap

Olje på plate
19x30
Signert nede t.h.: Dag Hol

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00