Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Bruu, Ivar(1900-1984)
Etude 1934

Olje på lerret
67x63
Signert og datert nede t.h.: Bruu -34.

Påtegnet med tittel nede t.h.: "Etüde".

Vurdering

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00