Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Sildefiske 1934

Olje på lerret
45x70
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1934

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000