Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Seilskuter og dampbåter 1877

Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: J: Bennetter. Datert nede t.h.: 1/8 1877.

Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000